Skip to content

NAŠE VIZE

NAŠE VIZE

Každá aktivita potřebuje řádnou podporu, harmonizaci a péči. Primární a tou nejcennější podporou je hlavně vaše přítomná účast na našich projektech – kavárna, workshopy, fandění při sportovních událostech, čas strávený v TATA klimatu.

Pokud ve vás rezonuje možnost podpořit TATu i jinou formou energie, například prací či penězi, níže se můžete inspirovat v našich vizích o naší budoucnosti. V případě, že vás nějaká oblast zaujme a procítíte, že to je ONO…stavte se na ,,kafčo,, a vše probereme.

Děkujeme a jsme s úctou.

PODPORA NEJSOU JEN PENÍZE.

UPRAVA VOZIDLA PRO TRASPORT OSOB S HANDICAPEM

TATA může disponovat dodávkou, která se po úpravě – nájezdové plošiny pro vozíčkáře – stane svozovým autem našich kamarádů do TATA, ale i dopravním prostředkem na výlety, závody a společenské akce. Pojedete s námi.

INDIVIDUÁLNÍ PODPORA JEDINCE S HANDICAPEM

Často řešíme, jak pomoci konkrétní rodině našeho kamaráda, či přímo jemu/jí. Zejména jde o různé kompenzační pomůcky, ale také formy pozornosti a naplňování zájmů, např. kamarád má rád stavební techniku, no a Vy máte bagr…ukázka, projížďka….napadá vás něco dalšího…káva čeká, tak se ozvěte.

PRÁCE PŘÍPRAVNÉ A REKONSTRUKČNÍ PŘÍ ROZŠIŘOVÁNÍ AKTIVIT TATA

V budoucnu se nám tetelí možnost vybudovat a zřídit alternativní speciální školu. Prostory bychom měli, ale ta rekonstrukce…máte doma vrtačku? Nebo projektujete? Umíte elektriku, vodu, sádrokartony? Chcete se prací s našimi kamarády rozhýbat? Můžeme společně něco vymyslet.